SPORTOVEC PROFESIONÁL - kroužky - tréninky

„Trenér učí děti mnohem víc než jen samotný sport.“
Vybíráte pro Vaše dítě vhodný sport?
Chcete si vyzkoušet profesionální tréninky nejpopulárnějších sportů?
Nabízíme Vám sportovní kroužek pod vedením profesionálních trenérů a ve spolupráci s předními hradeckými kluby a oddíly.

Základní informace

Sportovní profesionální přípravka pro žáky 1. - 3. třídy. Dětem nabízíme ucelenou škálu základních sportovních dovedností v základním spektru sportů: míčový, bojový, akrobatický a hokejový sport. Jednotlivé lekce budou mít pod dohledem odborní trenéři z oddílů. Předpokládáme u dětí vytvoření všeobecného pohybového základu v jednotlivých sportech a zároveň vyzkoušení tréninkového procesu jednotlivých sportů. Pro každého účastníka zajistíme potřebné sportovní pomůcky.

Obsahuje

Basketbal Hradecké Lvice
Judo Judo Sokol Hradec Králové
Parkour - akrobacie Station 91 Hradec Králové
Florbal FBC Hradec Králové
Průběžně jsou zařazovány cviky na zpevňování a stabilizaci postavy, protahovací a posilovací cviky.

Zaměření

chlapci a děvčata od 1. – 3. třídy.

Místo

vybrané ZŠ v Hradci Králové.

Průběh

Začínáme v září 2018, končíme v červnu 2018. Trénink 1x týdně po celé období kromě svátků a prázdnin.

Datum a čas

Dle dojednaných podmínek na ZŠ (viz termíny).

Cena

1200 Kč/ pololetí (nejme plátci DPH).

Podrobné informace

Pořadatel

Dětská sportovní akademie, s.r.o.

Kontakt

Ing. Kateřina Zavázalová
+ 420 775 696 926
info@detskasportovniakademie.cz

Potřebné vybavení

Účastník musí mít vhodný sportovní oděv a obuv, na blok Judo není potřeba kimono. Na konkrétní sporty zapůjčíme účastníkům potřebné sportovní vybavení (florbalová hůl + míček, basketbalový míč,…). Na parkour a judo využíváme vybavení místních tělocvičen. Doporučujeme zabezpečení vlastního pitného režimu, v průběhu tréninku jsou zachovávány pauzy na občerstvení.

Počet účastníků

Minimální počet dětí na jeden termín je 10 osob. V případě přihlášení menšího počtu se daný turnus neuskuteční, přihlášeným se vrátí uhrazená platba. Maximální počet dětí na jeden kroužek je 30 osob.

Šatny-zázemí

Pro účastníky jsou připraveny společné šatny s umývárnou. Šatny se nezamykají, doporučujeme účastníky nevybavovat cennými předměty. Provozovatel neručí za odložené věci účastníků, za jejich případné poškození či ztrátu.

Úrazové pojištění

Účastníkům programu nezajišťujeme úrazové pojištění. Společnost je řádně pojištěna na svá podnikatelská rizika.

Podrobné pokyny k programu

Zasíláme na uvedený e-mail v objednávkovém formuláři tři týdny před nástupem na program.

Postup objednání

Závazná objednávka programu se realizuje na našich webových stránkách vyplněním a potvrzením objednávkového formuláře. Po vyplnění objednávky obdržíte informativní e-mail o přijetí údajů ke zpracování (není potvrzením přijetí). Do 48 hodin Vám přijde na e-mail buď potvrzení o přijetí (s přílohami: Potvrzený objednávkový formulář a stornovací podmínky) nebo informace o naplněném termínu a zařazení na pozici náhradníků. Podrobný postup objednávání je uveden v podmínkách objednání, platby a stornování (na našich www ke stažení).

Platba programu

Platba se provádí převodem na náš účet dle podmínek uvedených v objednávkovém formuláři. U bezprostředních náhradníků po předchozí domluvě s provozovatelem je možná platba hotově v den nástupu na program.

Stornování

Zrušení či změna objednávky je možná pouze na základě vzájemné dohody s provozovatelem (vždy písemně na e-mail). Stornování se plně řídí stornovacími podmínkami (ke stažení na našich www).

Objednávkový formulář

Zaslaný objednávkový formulář prosíme o vytištění, podepsání zákonným zástupcem a předložení při nástupu na program. Bez uvedeného formuláře nemůže účastník nastoupit na program.

Termíny

Míst/Obsazeno KÓD Termín Cena

Fotogalerie

Naši partneři

redpoint Lezecká stěna Taekwondo Park golf
Pepek gym Tenis Lvice
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace