FITNESS PRO MAMINKU S DÍTĚTEM - akce

„Čas strávený s dětmi se rodičům mnohonásobně vrátí ve formě zdravého, spokojeného a dobře prospívajícího dítěte.“
Chcete si zacvičit, ale nemáte hlídání? Nebo chcete strávit čas se svým dítětem a přitom se udržovat ve formě? Ideální je naše fit-cvičení, vhodné pro maminky a tatínky s dětmi 2 - 3 roky.

Základní informace

Děti poslouží jako Vaše závaží a s využitím dalších pomůcek budeme společně posilovat, udržovat se v kondici, hrát hry a zároveň pomůžeme zdravému vývoji Vašeho dítěte, které si užije i atmosféru pestrých lekcí. Rodiče budou využívat moderní posilovací pomůcky a postupy pro zlepšení či udržení své fyzické kondice.

Obsahuje

Zaměření na cvičení ve vývojových řadách
Cvičení s hudbou
Tématické lekce
Zdravotní, relaxační a rovnovážná cvičení
Využití pomůcek - švihadla, overbally, bossu, gymnastické míče, TRX,...
Lekce probíhají v gymnastickém sále

Zaměření

rodiče s dětmi 2-3 roky.

Místo realizace

gymnastická tělocvična ZŠ Bezručova Hradec Králové
tělocvičny dle nabídky (viz termíny).

Průběh

1x týdně lekce.

Cena

800 Kč/2 měsíce (nejsme plátci DPH)

Podrobné informace

Pořadatel

Dětská sportovní akademie, s.r.o.

Kontakt

Ing. Kateřina Zavázalová
+ 420 775 696 926
info@detskasportovniakademie.cz

Potřebné vybavení

Minimální počet dětí na jeden termín je 10 osob. V případě přihlášení menšího počtu se daný turnus neuskuteční, přihlášeným se vrátí uhrazená platba. Maximální počet dětí na jeden kroužek je 30 osob.

Počet účastníků

Pro účastníky jsou připraveny společné šatny s umývárnou. Provozovatel neručí za odložené věci účastníků, za jejich případné poškození či ztrátu.

Úrazové pojištění

Účastníkům programu nezajišťujeme úrazové pojištění. Společnost je řádně pojištěna na svá podnikatelská rizika.

Podrobné pokyny k programu

Zasíláme na uvedený e-mail v objednávkovém formuláři tři týdny před nástupem na program.

Postup objednání

Závazná objednávka programu se realizuje na našich webových stránkách vyplněním a potvrzením objednávkového formuláře. Po vyplnění objednávky obdržíte informativní e-mail o přijetí údajů ke zpracování (není potvrzením přijetí). Do 48 hodin Vám přijde na e-mail buď potvrzení o přijetí (s přílohami: Potvrzený objednávkový formulář a stornovací podmínky) nebo informace o naplněném termínu a zařazení na pozici náhradníků. Podrobný postup objednávání je uveden v podmínkách objednání, platby a stornování (na našich www ke stažení).

Platba programu

Platba se provádí převodem na náš účet dle podmínek uvedených v objednávkovém formuláři. U bezprostředních náhradníků po předchozí domluvě s provozovatelem je možná platba hotově v den nástupu na program.

Stornování

Zrušení či změna objednávky je možná pouze na základě vzájemné dohody s provozovatelem (vždy písemně na e-mail). Stornování se plně řídí stornovacími podmínkami (ke stažení na našich www).

Objednávkový formulář

Zaslaný objednávkový formulář prosíme o vytištění, podepsání zákonným zástupcem a předložení při nástupu na program. Bez uvedeného formuláře nemůže účastník nastoupit na program.

Termíny

Míst/Obsazeno KÓD Termín Cena
20/0 FITB 01. 04. - 31. 05. 2018 ZŠ Bezručova 800 Kč Objednat

Fotogalerie

Naši partneři

redpoint Lezecká stěna Taekwondo Park golf
Pepek gym Tenis Lvice
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace